Bodrum Party Boat Günlük Turlar
Teknemiz her gün saat 10:30'da ücretsiz servis imkanıyla hareket ediyor. Parti teknesi olarak hizmet verdiğimiz için DJ'lerimiz her zaman yanımızda ve müziklerimizle coşkuyu doruklara taşıyoruz. Teknemizde bulunan bar sayesinde içecek ve atıştırmalıklarınızı da temin edebilirsiniz. Profesyonel bir fotoğrafçımız var ve sizlere özel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek için hatıra fotoğrafları çekmeye hazır.

Turumuza başlamadan önce tertemiz ve 100'lerce balık çeşidiyle dolu olan Akvaryum Koyu'nu ziyaret ediyoruz. Burada harika manzaralar eşliğinde denizin güzelliğine hayran kalacaksınız. Daha sonra öğle yemeği ve yüzme molası için 1 saatlik bir ara veriyoruz. Tavşan Adası veya Bitez Koyu'na yanaşıyoruz. Bu arada yemeklerimiz de oldukça lezzetli ve doyurucu oluyor.

Sonrasında meşhur Camel Beach'e gitmek üzere yola koyuluyoruz. Bu muhteşem sahilde 1 saat geçiriyoruz ve deve sırtında gezinti yaparak unutulmaz anılar biriktiriyoruz. Ardından köpük partimiz başlıyor! Herkesin sevdiği bu partiye katılmanızı kesinlikle öneririm. Eğlencenin tavan yaptığı bu partiden sonra son yüzme molası için Dalışçılar Koyu veya Lady Beach'e demir atıyoruz.

Sonrasında tekneyle iskeleye geri dönüyoruz ve burada ücretsiz servis imkanımızla sizi servise bindiriyoruz. Anatolia Party Boat olarak unutulmaz bir gün geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Teknemize katılarak bu harika turda bizimle birlikte eğlence dolu anılar biriktirebilirsiniz.

Teklif Al
turkish english russian turkish turkish bulgarian
Hızlı Rezervasyon.!
Tıkla Ara!