Bodrum Moonlight Turu

HİZMETLERİMİZ

Moonlight turumuz, özellikle romantik bir atmosferde eğlenmek isteyenlerin favorisi. Gece denizinde yapacağınız bu turda, konforlu teknemizde köpük partisi ve DJ performansımız eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

Bunun yanı sıra, özel tur taleplerinde de müşterilerimize özenle hizmet veriyoruz. Kokteyl partileri, iş gezileri, motivasyon geceleri, evlilik teklifi, doğum günü kutlamaları, yıl dönümleri, bekarlığa veda partileri ve daha birçok organizasyon için özel tur talepleri alıyoruz.

Müşterilerimizin isteklerine göre özel olarak hazırlanan turlarımızda, seçilen konsept ve süslemelerle birlikte unutulmaz bir deniz yolculuğu geçirmenizi hedefliyoruz. Etkinliğinizin tüm detayları ile biz ilgileniyoruz, siz sadece keyfinize bakıyorsunuz.

Anatolia Party Boat olarak, müşterilerimizin özel günlerini, isteklerini ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Web sitemizde bulunan özel tur talep formunu doldurarak, siz de hayalinizdeki organizasyonu bize iletebilirsiniz. Sizler için en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teklif Al
turkish english russian turkish turkish bulgarian
Hızlı Rezervasyon.!
Tıkla Ara!